UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Targ zwierzęcy był w Elblągu od zawsze ! Dawniej jak sięgam pamięcią przy ulicy Żeromskiego i z czasem na rynku głównym. Szkoda, że włodarze sami się wyzbywają tego czym jeszcze to miasto może się chlubić. Plebs przeszkadza !? Zamiast pomóc to lepiej zgnębić i za przepisem się schować !!! Może warto się wykazać i coś pomóc SWOIM wyborcom ???
Ksionc