UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Targ zwierzęcy był w Elblągu od zawsze ! Dawniej jak sięgam pamięcią przy ulicy Żeromskiego i z czasem na rynku głównym. Szkoda, że włodarze sami się wyzbywają tego czym jeszcze to miasto może się chlubić. Plebs przeszkadza !? Zamiast pomóc to lepiej zgnębić i za przepisem się schować !!! Może warto się wykazać i coś pomóc SWOIM wyborcom ???

Ksionc