UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ksionc - Też pamiętam! Trzeba jednak wspomnieć, że był też rynek na Gwiezdnej! Pozdrawiam pamiętających!
@Ksionc - Też pamiętam! Trzeba jednak wspomnieć, że był też rynek na Gwiezdnej! Pozdrawiam pamiętających!