UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najemcy (którzy dorobili się już kolejnego mieszkania w Elblągu!) zarabiają podnajmując innym zarówno mieszkania, jak i garaże. Jest to nielegalne! Nie mówiąc o skarbówce, do której nie są odprowadzane podatki. A potrzebujący czekają... Pani prezes - do roboty!