UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najemcy (którzy dorobili się już kolejnego mieszkania w Elblągu!) zarabiają podnajmując innym zarówno mieszkania, jak i garaże. Jest to nielegalne! Nie mówiąc o skarbówce, do której nie są odprowadzane podatki. A potrzebujący czekają... Pani prezes - do roboty!