UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Hmm. Zwolennikiem to ja Twoim nie jestem. Mam na mysli ze dzis bedzie w komentarzach teatr jednego aktora Mariusza Fc. A tak na marginesie to walcz pan sobie z kim tam chcesz i ile chcesz. Tylko co nas czytajacych artykuly na Portel to obchodzi? Biedny pokrzywdzony przez los Mariusz Fc.

Kanclerz z kancelarii

Anuluj