UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - Hmm. Zwolennikiem to ja Twoim nie jestem. Mam na mysli ze dzis bedzie w komentarzach teatr jednego aktora Mariusza Fc. A tak na marginesie to walcz pan sobie z kim tam chcesz i ile chcesz. Tylko co nas czytajacych artykuly na Portel to obchodzi? Biedny pokrzywdzony przez los Mariusz Fc.
Kanclerz z kancelarii