UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spacerowicz - Aż tak żle go Pan ocenia ? Dla mie to leń i efekciarz... Może "Pieśni o Rolandzie" nie kojarzy możę nie wie kim był Gilgamesz a Odyna zna tylko z kapsli po piwie ale jakoś maturę zdał. Zdolność honorowa w zasadzie jest ale odwagi i poczucia honoru już nie - niestety prawnik ma być skuteczny nie sprawiedliwy. I to właśnie typowy efekt takiego podejscia - zamiast solidnych postaw brylowanie przed kamerami i pajacowanie a jak trzeba zrzec się immunitetu i bronić się jak równy z równym to strach... Ciekawe kiedy obaj będę bez imunitetu, ...

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj