UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A od 2020 r. najemcy lokali ETBS podobno mieli mieć możliwość wykupu zajmowanych mieszkań. I jak zwykle na obietnicach się skończyło !

Najemca

Anuluj