UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A od 2020 r. najemcy lokali ETBS podobno mieli mieć możliwość wykupu zajmowanych mieszkań. I jak zwykle na obietnicach się skończyło !
Najemca
A od 2020 r. najemcy lokali ETBS podobno mieli mieć możliwość wykupu zajmowanych mieszkań. I jak zwykle na obietnicach się skończyło !
Najemca