Wybrany wątek opinii
A ile osób czeka eksmisja na bruk z etbs ?
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
jak nie płacą to wypad przecież to normalne
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@zeb73 - Utrzymywanie obiboków z etbs to lepiej nie płacić.
Okłamali mówiąc w 2000 roku że będzie dziś spłacony najm a dziś mówią że będzie możliwy wykup i tak bazują na ludzkiej krzywdzie od zawsze...
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@zeb73 - To nie jest kwestia opłat. Stoją puste mieszkania. Np. ludzie się rozwiedli wyprowadzili, a mieszkanie nie wróciło do kolejnego wynajmu bo liczyli na wykup i rynek wtórny. Czas ruszyć tyłki ze stołków i sprawdzić ile jest takich pustostanów. Następnie przekazać do zasiedlenia. Proste? Do roboty....
Do moderacji
Odpowiedz
6
0