UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zeb73 - Utrzymywanie obiboków z etbs to lepiej nie płacić. Okłamali mówiąc w 2000 roku że będzie dziś spłacony najm a dziś mówią że będzie możliwy wykup i tak bazują na ludzkiej krzywdzie od zawsze...


Anuluj