UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zeb73 - To nie jest kwestia opłat. Stoją puste mieszkania. Np. ludzie się rozwiedli wyprowadzili, a mieszkanie nie wróciło do kolejnego wynajmu bo liczyli na wykup i rynek wtórny. Czas ruszyć tyłki ze stołków i sprawdzić ile jest takich pustostanów. Następnie przekazać do zasiedlenia. Proste? Do roboty....