Wybrany wątek opinii
Gdyby powstał pomysł pt. "Oddaj krew ratując życie" z okazji Święta Niepodległości 11XI to miałoby to sens i wdzięczność ! A ta bieganiną na pokaz, te blokady miasta by zaistnieć nic nie wnoszą pożytecznego ! Najgorsze jest to że nikt się nie liczy z głosem sprzeciwu jakby ich nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
19
33
Widać gołym okiem że układ portEl i ludzi z rady miasta których naród wybrał jest siłą która nie liczy się ze zdaniem przeciwników blokady miasta, bo reklama miasta jest im najważniejsza. Chory, biedny czy bezdomny to statystyka, embrion...
A kiedy przyjdzie wigilia udają miłość do bliźniego ale nie swojego. Piekło Was za to pochłonie....
Do moderacji
Odpowiedz
7
21