UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby powstał pomysł pt. "Oddaj krew ratując życie" z okazji Święta Niepodległości 11XI to miałoby to sens i wdzięczność ! A ta bieganiną na pokaz, te blokady miasta by zaistnieć nic nie wnoszą pożytecznego ! Najgorsze jest to że nikt się nie liczy z głosem sprzeciwu jakby ich nie było.


Anuluj