UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widać gołym okiem że układ portEl i ludzi z rady miasta których naród wybrał jest siłą która nie liczy się ze zdaniem przeciwników blokady miasta, bo reklama miasta jest im najważniejsza. Chory, biedny czy bezdomny to statystyka, embrion... A kiedy przyjdzie wigilia udają miłość do bliźniego ale nie swojego. Piekło Was za to pochłonie....