UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Protesty mieszkańców nic dla was nie znaczą ? Mamy wielkie miasto które pieszo pokonam w godzinę ale i olbrzymi przekaz.... elbląg fakty, elbląg express, elbląg24,portEl a wszystkie przekazy na jedną i tą samą nutę bo cóż innego można napisać ! Pytanie po co tyle ?