UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może tak analiza całościowa? Za ile pieniędzy łącznie z wypłatami dla kadry i dowództwa z jakich możliwości ile korzysta dzieciaków? Pamiętam modelarnie w Domu Harcerza w 1954 roku. To było coś dla młodego człowieka. Od trzymania prawidłowo pilnika po fajne ruchome modele pojazdów, samolotów czy statków... Była to niewielka grupa ok 10 chłopców ale z zaparciem dążyła do celu. Dlaczego w Tolkmicku maja sekcje modelarska dla kilkorga chłopaków. Ich modele starują w zawodach międzynarodowych, a w Elblągu ciemna, głucho, pusto i zimno... z mnóstwem urzędników.