Wybrany wątek opinii

Abstrahując od tej smutnej wiadomości, spokoju nie daje mi wypowiedź Pana Leszka, który stwierdził, że dzięki modelarstwu ludzie ukończyli studia i poukładali sobie życie. Szukam połączenia między tymi kropkami i chyba mnie to przerasta. Czy to oznacza, że teraz będzie więcej niewykształconych, zagubionych ludzi?
KapitanSzyderca (2025.11.05)
@KapitanSzyderca - Możliwość konstrukcji wszelkiego rodzaju modeli jest wsparciem rozwoju młodego człowieka. W dobie symulacji na ekranie komputera rzeczywistości jest kłopot z manualną sprawnością młodzieży. Czy to wkręcenie śrubki czy wykonanie najprostszej czynności np wbicia gwożdzia...
(2025.11.05)
Nikt temu nie zaprzecza. Chodzi o samo zdanie. Brzmi jakby to był jedyny złoty środek i teraz będzie źle. Jest wiele innych zajęć, hobby, które potrafią wykształcić jakieś umiejętności i dawać satysfakcję, ale żeby zaraz przypisywać temu pójście na studia i poukładanie życia to trochę grubo naciągnięta gumka.
KapitanSzyderca (2025.11.05)
Powrót do komentarzy