UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Abstrahując od tej smutnej wiadomości, spokoju nie daje mi wypowiedź Pana Leszka, który stwierdził, że dzięki modelarstwu ludzie ukończyli studia i poukładali sobie życie. Szukam połączenia między tymi kropkami i chyba mnie to przerasta. Czy to oznacza, że teraz będzie więcej niewykształconych, zagubionych ludzi?

KapitanSzyderca