UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Abstrahując od tej smutnej wiadomości, spokoju nie daje mi wypowiedź Pana Leszka, który stwierdził, że dzięki modelarstwu ludzie ukończyli studia i poukładali sobie życie. Szukam połączenia między tymi kropkami i chyba mnie to przerasta. Czy to oznacza, że teraz będzie więcej niewykształconych, zagubionych ludzi?
KapitanSzyderca