UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Gdańska popieram jak najbardziej, ale w dzisiejszych czasach kolej nadzalewowa nie ma racji bytu. Lepiej zrobić w jej miejscu ścieżkę rowerową, która byłaby hitem wśród tras rowerowych w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że nie mamy takiej trasy nad Zalewem. Jest tylko bardzo niebezpieczna droga 503.W wielu miejscach tak urokliwe trasy pobudziły znacznie lokalną turystykę, zwiększając ją o średnio 30%.
Jajko