UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To też trzeba zmienić i zainicjować w końcu województwo ŻUŁAWSKIE czyli Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu!!! Tu nie ma co się zastanawiać tylko działać!!! Nie rozumiem jak przez ponad dwadzieścia lat mieszkańcy z podkulonym ogonem znoszą tę niedobra sytuację. Nic dziwnego że Olsztyn z nas sie śmieje i ma nas na biednego i osieroconego sąsiada. Zresztą Gdańsk o Elblągu myśli podobnie jak identycznie


Anuluj