UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To też trzeba zmienić i zainicjować w końcu województwo ŻUŁAWSKIE czyli Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu!!! Tu nie ma co się zastanawiać tylko działać!!! Nie rozumiem jak przez ponad dwadzieścia lat mieszkańcy z podkulonym ogonem znoszą tę niedobra sytuację. Nic dziwnego że Olsztyn z nas sie śmieje i ma nas na biednego i osieroconego sąsiada. Zresztą Gdańsk o Elblągu myśli podobnie jak identycznie