UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pięknie dziękujemy policji, prokuraturze i sędziom za dbanie o nasze bezpieczeństwo. Wczoraj wyszliśmy z mężem z pubu bo nie chcieliśmy być w tym samym lokalu co ci od śmierci na hetmańskiej. A swoją drogą właściciele wpuszczają takich?


Anuluj