UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknie dziękujemy policji, prokuraturze i sędziom za dbanie o nasze bezpieczeństwo. Wczoraj wyszliśmy z mężem z pubu bo nie chcieliśmy być w tym samym lokalu co ci od śmierci na hetmańskiej. A swoją drogą właściciele wpuszczają takich?