UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pięknie dziękujemy policji, prokuraturze i sędziom za dbanie o nasze bezpieczeństwo. Wczoraj wyszliśmy z mężem z pubu bo nie chcieliśmy być w tym samym lokalu co ci od śmierci na hetmańskiej. A swoją drogą właściciele wpuszczają takich?