UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
heh, propaganda jest wszędzie... gdy trzeba było propagandowa-TV wyprowadziła ludzi na ulicę by krzyczeli "wolne media!"... no takie one wolne jak krowa na łańcuchu w zagrodzie :/. Jest trochę więcej mediów, ale statystyczny normik nie jest wciąż chyba w stanie tego przyjąć - wszak musi być paliwem dla tego systemu - odżywiać się paszą, zapewnić stały dochód big-pharmie, zgadzać się na wszystko, co mówi "autorytet" z TV (lub der Onetu czy die WP - to to samo). Ciekawe, kiedy ludzie nad Wisłą zaczną bardziej analizować, co się na nich eksperymentuje? Poziom świadomości rośnie - ale czasy przyspieszają z drugiej strony....
WolneMedia.pl