UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koleżko skoro brak Ci rozumu czy odwagi żeby o swoje sprawy walczyć samemu to sobie zakładaj rade wzajemnej pomocy i debatuj przy tanim winie ile dusza zapragnie. Funkcjonowanie tej rady kosztuje tyle co kawa i słone paluszki jak cię nie stać na swoje to ich na ich spotkanie i się poczęstuj. Poważne problemy jeszcze są - pożar w ZUO czy brak polityki zabezpieczenia powodziowego Żuław na przykład... Kobiety w zasadzie wolą sprawy przegadać może to i dobrze. A kilka kandydadek to ja do tej rady mogę wskazać z marszu i mam nadzieje że nawet bez Angeliki kobiety się jakoś ogarną bo jednak brak jej w Elblągu....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj