UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie, czy ludzie tam mieszkający dadzą radę poddać się socjalizacji z mieszkańcami Elbląga - bliżej centrum.
zmartwiony123
Pytanie, czy ludzie tam mieszkający dadzą radę poddać się socjalizacji z mieszkańcami Elbląga - bliżej centrum.
zmartwiony123