UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie, czy ludzie tam mieszkający dadzą radę poddać się socjalizacji z mieszkańcami Elbląga - bliżej centrum.

zmartwiony123

Anuluj