Wybrany wątek opinii

Ja pracowałem w ZUO przez Agencję Pracy i zostałem okradziony. Ponieważ Agencja Pracy brała 500 zł prowizji z wypłaty
(2025.10.27)
@ Ja pracowałem- nikt Cię nie okradł. ZUO płaciło Agencji, a nie Tobie. To normalne, że każda agencja pobiera prowizję, byle nie lichwiarską.
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy