Wybrany wątek opinii
Ja pracowałem w ZUO przez Agencję Pracy i zostałem okradziony. Ponieważ Agencja Pracy brała 500 zł prowizji z wypłaty
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
@ Ja pracowałem- nikt Cię nie okradł. ZUO płaciło Agencji, a nie Tobie. To normalne, że każda agencja pobiera prowizję, byle nie lichwiarską.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3