UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ Ja pracowałem- nikt Cię nie okradł. ZUO płaciło Agencji, a nie Tobie. To normalne, że każda agencja pobiera prowizję, byle nie lichwiarską.
@ Ja pracowałem- nikt Cię nie okradł. ZUO płaciło Agencji, a nie Tobie. To normalne, że każda agencja pobiera prowizję, byle nie lichwiarską.