UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ Ja pracowałem- nikt Cię nie okradł. ZUO płaciło Agencji, a nie Tobie. To normalne, że każda agencja pobiera prowizję, byle nie lichwiarską.


Anuluj