UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja pracowałem w ZUO przez Agencję Pracy i zostałem okradziony. Ponieważ Agencja Pracy brała 500 zł prowizji z wypłaty
Ja pracowałem w ZUO przez Agencję Pracy i zostałem okradziony. Ponieważ Agencja Pracy brała 500 zł prowizji z wypłaty