UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Upadłe miasto - "Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow". " - wystarczy spora grupa takich jak Ty, by mieć dość


Anuluj