UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Upadłe miasto - "Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow". " - wystarczy spora grupa takich jak Ty, by mieć dość
@Upadłe miasto - "Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow". " - wystarczy spora grupa takich jak Ty, by mieć dość