UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ulubiony temat lewackiej postkomuny, która w tej zapyziałej czerwonej mieścinie ma się dobrze. Lubicie ponarzekać na kościół prawda? Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow".

Upadłe miasto