UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ulubiony temat lewackiej postkomuny, która w tej zapyziałej czerwonej mieścinie ma się dobrze. Lubicie ponarzekać na kościół prawda? Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow".
Upadłe miasto