UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ulubiony temat lewackiej postkomuny, która w tej zapyziałej czerwonej mieścinie ma się dobrze. Lubicie ponarzekać na kościół prawda? Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow".

Upadłe miasto

Anuluj