UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam za nieobecność, ale sobotni poranek spędzam pijąc kawkę z mężem i delektuję się spokojem, ciszą, wspólną rozmową, z dala od ludzi, problemów, polityków, spraw zawodowych i opowieściami z mchu I paproci,


Anuluj