UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam za nieobecność, ale sobotni poranek spędzam pijąc kawkę z mężem i delektuję się spokojem, ciszą, wspólną rozmową, z dala od ludzi, problemów, polityków, spraw zawodowych i opowieściami z mchu I paproci,