UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na spotkaniu nie byłem bo tansem nie jestem ale masz rację - żal że faceci zachowują się jak pętaki ale cóż - takie mamy czasy. Wszyscy szukamy substytotów od czasu gdy Jeferson zapisał z Konstytucji USA prawo do szczęścia skończyła się katolicka koncepcja dążenie do zbawienia która stworzyła cywilizację europejską. śp Stanisław Lem pisał o automatach z LSD chyba w "Kongresie futurologicznym " a dziś powoli taki mamy świat.... Naciski i partyjki to patologia ale stowarzyszenia tworzone dla określonych zadań - czemu nie ? Partyjniactwo nie może ograniczać wolnej woli no chyba że ktoś jest miękkiszonem i woli być w stadzie jemu podobnych....

MariuszLewandowski-Fc