UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Godne to i sprawiedliwe słuszne i zbawienne nie mniej Panie mają prawo do spotkań i super że się w końcu zebrały... od czasu wyjazdu Angeliki do Warszawy wydawało się że brak w tym mieście " kobiet " i przypominam że opowieści z mchu i paproci to nieodmiennie domena kobiet j jako mężczyzna nawet lubię posłuchać owego szczebiotania o niczym, ,, ,,

MariuszLewandowski-Fc