Wybrany wątek opinii
Odlewnie zamknęli, związkowcy na ochronkach przeszli na stoczniową a Ci co produkcję ciągnęło na bruk. Ot cała solidarność. To samo zrobią z ZT
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
pomysl logicznie a nie dezinformacje siejesz. odlewnia nie strajkowala i zamkneli? tu liczy sie poszanowanie dla pracownika walka o 50zl brutto? smiech na sali. Brak szacunku dla pracownikow wymyslanie na sile aby czlowiekowi dolozyc, jakies kubki, systemy logowan dodatkowe abys tylko co do minuty siedzial i pracowal wydajnie, a on sobie premie wezmie ze ludzi traktuje jak podludzi, bo zrobil oszczednosc. Dolozyc jeszcze fakt wywierania presji na ludziach zarzadzajacych produkcja, zeby nie strajkowali...
Do moderacji
Odpowiedz
9
8