UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odlewnie zamknęli, związkowcy na ochronkach przeszli na stoczniową a Ci co produkcję ciągnęło na bruk. Ot cała solidarność. To samo zrobią z ZT
Odlewnie zamknęli, związkowcy na ochronkach przeszli na stoczniową a Ci co produkcję ciągnęło na bruk. Ot cała solidarność. To samo zrobią z ZT