UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pomysl logicznie a nie dezinformacje siejesz. odlewnia nie strajkowala i zamkneli? tu liczy sie poszanowanie dla pracownika walka o 50zl brutto? smiech na sali. Brak szacunku dla pracownikow wymyslanie na sile aby czlowiekowi dolozyc, jakies kubki, systemy logowan dodatkowe abys tylko co do minuty siedzial i pracowal wydajnie, a on sobie premie wezmie ze ludzi traktuje jak podludzi, bo zrobil oszczednosc. Dolozyc jeszcze fakt wywierania presji na ludziach zarzadzajacych produkcja, zeby nie strajkowali...
bacav