Wybrany wątek opinii
Gdyby starzy ludzie dostawali tylko 12 emerytur to nikt by ich nie okradał
Do moderacji
Odpowiedz
0
27
@Łatwo przyszło łatwo poszł - Nie ma takiej tzw. trzynastej emerytury, najwyższe tego typu świadczenie to niecałe 1600 zł. netto, które otrzymują ludzie z bardzo niskimi emeryturami, powyżej 2500 emerytury obniża wielkość tzw. trzynastki. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zapewne 800+ jest dobre?
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
"Nie ma takiej tzw. trzynastej emerytury, ". Nie ma ??? To powiedz dlaczego w budżecie Polski jest zapisane 31 mld na 13? Ależ wy starzy jesteście zepsuci moralnie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1