UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Nie ma takiej tzw. trzynastej emerytury, ". Nie ma ??? To powiedz dlaczego w budżecie Polski jest zapisane 31 mld na 13? Ależ wy starzy jesteście zepsuci moralnie
pis to stan umysłu
"Nie ma takiej tzw. trzynastej emerytury, ". Nie ma ??? To powiedz dlaczego w budżecie Polski jest zapisane 31 mld na 13? Ależ wy starzy jesteście zepsuci moralnie
pis to stan umysłu