UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie ma takiej tzw. trzynastej emerytury, ". Nie ma ??? To powiedz dlaczego w budżecie Polski jest zapisane 31 mld na 13? Ależ wy starzy jesteście zepsuci moralnie

pis to stan umysłu

Anuluj