UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Łatwo przyszło łatwo poszł - Nie ma takiej tzw. trzynastej emerytury, najwyższe tego typu świadczenie to niecałe 1600 zł. netto, które otrzymują ludzie z bardzo niskimi emeryturami, powyżej 2500 emerytury obniża wielkość tzw. trzynastki. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zapewne 800+ jest dobre?