Wybrany wątek opinii
Trzy lata nie potrafią osądzić i zamknąć tych za śmierć na hetmańskiej, a dziwią się, że złodzieje mają się dobrze w tym mieście...
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
Weź pójdź na policję załóż im sprawę zainteresuj się, a nie pisz tu w koło o tym bo mam już tego dość (pewnie nie tylko ja)
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Netkot - Jak tyko dzielnicowy, kuator, pomoc społeczna i pedagog szkolny tego upośledzonego dziecka oddadzą mi swoją pensję. A na razie to pilnuję żeby nie okradli mi mieszkania i nie zrobili krzywdy mi lub mojej córce. Chyba nie wiesz ile czasu zabiera normalnemu człowiekowi walka z patologią. Zauważ, że w prostej sprawie, jest monitoring, jest trup, jest recydywa i patologia, sprawa trwa już 3 lata, ....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0