UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Netkot - Jak tyko dzielnicowy, kuator, pomoc społeczna i pedagog szkolny tego upośledzonego dziecka oddadzą mi swoją pensję. A na razie to pilnuję żeby nie okradli mi mieszkania i nie zrobili krzywdy mi lub mojej córce. Chyba nie wiesz ile czasu zabiera normalnemu człowiekowi walka z patologią. Zauważ, że w prostej sprawie, jest monitoring, jest trup, jest recydywa i patologia, sprawa trwa już 3 lata, ....