UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Weź pójdź na policję załóż im sprawę zainteresuj się, a nie pisz tu w koło o tym bo mam już tego dość (pewnie nie tylko ja)
Netkot
Weź pójdź na policję załóż im sprawę zainteresuj się, a nie pisz tu w koło o tym bo mam już tego dość (pewnie nie tylko ja)
Netkot