UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Weź pójdź na policję załóż im sprawę zainteresuj się, a nie pisz tu w koło o tym bo mam już tego dość (pewnie nie tylko ja)

Netkot

Anuluj