UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak elblążanie nie potrafią jeździć na rondach a Ty byś chciał tam rondo hahahha. Zobaczycie jakie będą korki na kościuszki jak oddadzą nowe rondo do użytku.

Fer

Anuluj