Wybrany wątek opinii

Jad się sączy w komentarzach. Po ciemku to i w dużym parku można stracić orientację- cóż w tym dziwnego? Jakiż to powód do takiego ironizowania? Policja nie pomaga - źle, z poświęceniem podchodzi do swojej pracy- też źle. Czas się opamiętać. Karma wraca.
(2025.10.17)
Powyższe, wredne komentarze pokazują jak nisko upadliśmy - nienawiść, chamstwo, opluwanie innych to cechy którymi charakteryzuje się społeczeństwo Elbląga (nie wszyscy oczywiście)
piotr1972 (2025.10.17)
Powrót do komentarzy