UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jad się sączy w komentarzach. Po ciemku to i w dużym parku można stracić orientację- cóż w tym dziwnego? Jakiż to powód do takiego ironizowania? Policja nie pomaga - źle, z poświęceniem podchodzi do swojej pracy- też źle. Czas się opamiętać. Karma wraca.


Anuluj