UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jad się sączy w komentarzach. Po ciemku to i w dużym parku można stracić orientację- cóż w tym dziwnego? Jakiż to powód do takiego ironizowania? Policja nie pomaga - źle, z poświęceniem podchodzi do swojej pracy- też źle. Czas się opamiętać. Karma wraca.